N I K O L A   F I S K O V Á

Výživové poradenství

Můj příběh
Jmenuji se Nikola Fisková a jsem certifikovná výživová poradkyně, klinická nutriční terapeutka a trenérka funkčního pohybu. Výživě se intenzivně věnuji již 9 let a tento obor beru jako celoživotní poslání. Na cestu za funkčním tělem se snažím směrovat i druhé a pomáhat naplnit potenciál svého těla. 

Zastávám holistický přístup ke stravě, kde je kladen důraz na individualitu v kontextu celého životního stylu. Funkční výživa se zaměřuje na příčinu problému, nechce problém jen "zalepit". Během spolupráce mě zajímá vše: od pohybu, genetických predispozic, osobnosti klienta, míry stresu, stravovací historie, hormonálního zdraví až po jedinečné cíle. 

Chci ukázat, že správně nastavený jídelníček není jen klíčovým faktorem k lepším sportovním výkonům nebo štíhlejšímu tělu, ale strava přímo souvisí i s psychikou. 

Stále se vzdělávám, vyhledávám nové české i zahraniční kurzy, workshopy a čerpám informace z rozsáhlé škály zdrojů včetně nejnovějších studií, jelikož tento obor se neustále vyvíjí a já se potřebuji rozvíjet dál, abych svým klientům a pacientům nabídla ty nejlepší služby. 

Ve volném čase závodně behám, věnuji se silovému tréningu, cestování a psychologii člověka.

Jsem tu pro vás, abychom společně našli cestu za vaším zdravějším já.

+420 606 503 377

nikola@funkcni-vyziva.cz

Výživové poradenství Chomutov 

IČ: 09885901

Zarezervujte si termín schůzky

Vyplňte formulář, o jakou spolupráci máte zájem